WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

11.10.2019 Nagroda PRCH Retail Awards dla N-Parku Stara Iwiczna W 10 edycji konkursu PRCH Retail Awards srebrną nagrodę w kategorii Nowy Park Handlowy Roku 2019 otrzymał N-Park Stara Iwiczna. W tegorocznym konkursie w szranki stanęło aż 116 projektów, ubiegających się o wyróżnienia w kilkunastu kategoriach konkursowych.
więcej>>
27.09.2019 ORLEN w N-Parku przy ul. Maślickiej 216 we Wrocławiu Całodobowa stacja paliw ORLEN już działa na terenie wrocławskiego N-Parku, którego inwestorem jest Napollo. Wśród najemców obiektu znajdują się takie marki jak Stokrotka, Rossmann, Action, KiK, Media Expert, KFC, Domino's Pizza, Fitness Academy, a także biuro podróży i punkt usług finansowych.
więcej>>
23.09.2019 NAPOLLO na jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 Podczas tegorocznej edycji Shopping Center Forum Autumn 2019 w Warszawie po raz kolejny obecna jest firma NAPOLLO. Zaprezentowane zostaną projekty z portfela firmy jak Galeria Renova w Warszawie, Galeria Piastova w Gnieźnie oraz parki handlowe typu convenienice pod marką N-Park, których koncept firma rozwija w całym kraju. W tym roku uruchomione zostały dwa nowe N-Parki we Wrocławiu i w Warszawie. Napollo prowadzi obecnie komercjalizację kolejnych N-Parków m.in. w Gorzowie Wielkopolskim, czy w Łanach na granicy z Wrocławiem.