WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

10.02.2020 Otwarcie lokalu Empik we wrocławskim N-Parku Na 13 lutego tego roku zaplanowane jest otwarcie salonu Empik we wrocławskim N-Parku, przy ul. Maślickiej. Zajmie on powierzchnię ok. 150 mkw.
więcej>>
27.01.2020 Apartamenty Niemcewicza 19 z Generalnym Wykonawcą Deweloper i inwestor firma Napollo, w drodze przetargu wybrała Generalnego Wykonawcę inwestycji Apartamenty Niemcewicza 19 firmę F.B.I. TASBUD S.A., która jest spółką dominującą w Grupie Kapitałowej F.B.I. TASBUD. To kolejny projekt, przy którym firmy współpracują - pierwszym był "Dom pod Szóstką" na warszawskim Żoliborzu. Start budowy najnowszej inwestycji zaplanowany jest na I kwartał 2020 roku. Realizacja potrwa ok. 2 lat.
więcej>>
27.01.2020 NAPOLLO PROPERTY MANAGEMENT z Dyrektorem Zarządzającym Tomasz Wysocki objął nowo utworzone stanowisko Dyrektora Zarządzającego w spółce holdingu NAPOLLO - NAPOLLO PROPERTY MANAGEMENT, w której nadzoruje działy Komercjalizacji i Zarządzania Nieruchomościami. Odpowiada za wzrost wartości portfela nieruchomości firmy, poprzez m.in. opracowanie i egzekucję strategii komercjalizacji i rekomercjalizacji, oportunistyczną identyfikację i wykorzystanie potencjału istniejących obiektów, optymalizację procesów zarządzania galeriami i parkami handlowymi NAPOLLO.
więcej>>