WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

11.12.2018 Otwarcie salonu HENDI i placówki DPD Polska w Parku Galaktyka we Wrocławiu Marka HENDI, oferująca profesjonalny sprzęt gastronomiczny, otwiera swój 5 salon w Polsce 18 grudnia tego roku w Parku Galaktyka we Wrocławiu. Na 12 grudnia zaplanowane jest uruchomienie w obiekcie oddziału miejskiego DPD Polska, czyli punktu nadań i odbiorów paczek o wysokim standardzie. Park Galaktyka, zlokalizowany w centrum dzielnicy Krzyki, oferuje powierzchnie handlowo usługowe. Wśród najemców Galaktyki znajdują się m.in. Fitness24Seven i Grupa OpsTalent.
więcej>>
10.12.2018 Nowe umowy najmu w N-Parku we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej Nowi najemcy w N-Parku Napollo to Stokrotka, Rossmann, KFC i Domino's Pizza. Budowa rozpoczęła się we wrześniu tego roku, a otwarcie zaplanowane jest na przełom III i IV kwartału przyszłego roku.
więcej>>
06.12.2018 "Prezentujemy Święta" w obiektach handlowych NAPOLLO Ruszyły przedświąteczne akcje promocyjne w galeriach i parkach handlowych NAPOLLO. W Galerii Grodovej, Galerii Renova i w Galerii Piastovej trwa Loteria Świąteczna z nagrodami dziennymi w postaci kart podarunkowych o wartości 100 zł każda. W galeriach oraz w otwartym kilka dni temu N-Parku w Starej Iwicznej, w aglomeracji warszawskiej, ruszyły artystyczne warsztaty dla dzieci. Nie zabraknie również wizyt Św. Mikołaja 6 grudnia.
więcej>>