WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

30.11.2018 1 grudnia - otwarcie salonu SMYK w Centrum Zakupów Bielsk Podlaski. Salony CCC i KiK większe łącznie o ponad 400 mkw. już na wiosnę przyszłego roku. Jeszcze bogatsza oferta Centrum Zakupów Bielsk Podlaski: od 1 grudnia zostanie uruchomiony salon SMYK, a wiosną 2019 roku klienci będą mogli skorzystać z poszerzonego asortymentu w powiększonych salonach CCC i KiK. W centrum, którego inwestorem jest firma Napollo, obecne są ponadto takie marki jak m.in. Martes Sport, PEPCO, Cosmedica, Rossmann, RTV EURO AGD czy JYSK.
więcej>>
30.11.2018 Wielkie otwarcie N-Parku W czwartek, 29 grudnia, został otwarty park handlowy w Starej Iwicznej, najnowsza inwestycja firmy Napollo. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz starostwa, gminy, miasta, instytucji powiatowych, gminnych i miejskich.
więcej>>
29.11.2018 29 listopada - uroczyste otwarcie N-Parku w Starej Iwicznej Pierwszy N-Park w aglomeracji warszawskiej otwiera się 29 listopada tego roku w Starej Iwicznej, gmina Lesznowola. W dniu otwarcia na klientów czekają liczne atrakcje, w tym konkursy, pokazy artystyczne i kulinarne a także animacje dla dzieci. N-Park to nie tylko przestrzeń zakupów, ale także własna pasieka i oryginalnie zaaranżowana zieleń, którą klienci będą mogli się cieszyć już od lata przyszłego roku.
więcej>>