WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

23.09.2019 NAPOLLO na jesiennej edycji Shopping Center Forum 2019 Podczas tegorocznej edycji Shopping Center Forum Autumn 2019 w Warszawie po raz kolejny obecna jest firma NAPOLLO. Zaprezentowane zostaną projekty z portfela firmy jak Galeria Renova w Warszawie, Galeria Piastova w Gnieźnie oraz parki handlowe typu convenienice pod marką N-Park, których koncept firma rozwija w całym kraju. W tym roku uruchomione zostały dwa nowe N-Parki we Wrocławiu i w Warszawie. Napollo prowadzi obecnie komercjalizację kolejnych N-Parków m.in. w Gorzowie Wielkopolskim, czy w Łanach na granicy z Wrocławiem.
23.09.2019 Wystartowała sprzedaż Apartamentów Niemcewicza 19 Firma Napollo wprowadza na rynek kolejną inwestycję w sektorze apartamentowym. Apartamenty Niemcewicza 19 powstaną na warszawskiej Starej Ochocie, zaledwie 5 minut drogi od ścisłego centrum stolicy. Szlachetne naturalne materiały wykończeniowe, elegancka modernistyczna bryła, panoramiczne okna i loggie, szeroki wachlarz metraży - to wyróżniki inwestycji. Start budowy zaplanowany jest na początek 2020 roku, a zakończenie po ok. 2 latach.
więcej>>
12.09.2019 Najnowszy N-Park we Wrocławiu Firma Napollo zakupiła grunt pod realizację kolejnego parku handlowego typu convenience. Najnowszy N-Park zaplanowany jest we Wrocławiu, u zbiegu ulic Opolskiej, Karwińskiej i Krakowskiej. Będzie to trzeci obiekt pod tą marką w mieście. Start procesu komercjalizacji zaplanowany jest na jesień tego roku, a otwarcie na przełom 2021/2022 r.
więcej>>