WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

06.12.2018 "Prezentujemy Święta" w obiektach handlowych NAPOLLO Ruszyły przedświąteczne akcje promocyjne w galeriach i parkach handlowych NAPOLLO. W Galerii Grodovej, Galerii Renova i w Galerii Piastovej trwa Loteria Świąteczna z nagrodami dziennymi w postaci kart podarunkowych o wartości 100 zł każda. W galeriach oraz w otwartym kilka dni temu N-Parku w Starej Iwicznej, w aglomeracji warszawskiej, ruszyły artystyczne warsztaty dla dzieci. Nie zabraknie również wizyt Św. Mikołaja 6 grudnia.
więcej>>
30.11.2018 1 grudnia - otwarcie salonu SMYK w Centrum Zakupów Bielsk Podlaski. Salony CCC i KiK większe łącznie o ponad 400 mkw. już na wiosnę przyszłego roku. Jeszcze bogatsza oferta Centrum Zakupów Bielsk Podlaski: od 1 grudnia zostanie uruchomiony salon SMYK, a wiosną 2019 roku klienci będą mogli skorzystać z poszerzonego asortymentu w powiększonych salonach CCC i KiK. W centrum, którego inwestorem jest firma Napollo, obecne są ponadto takie marki jak m.in. Martes Sport, PEPCO, Cosmedica, Rossmann, RTV EURO AGD czy JYSK.
więcej>>
30.11.2018 Wielkie otwarcie N-Parku W czwartek, 29 grudnia, został otwarty park handlowy w Starej Iwicznej, najnowsza inwestycja firmy Napollo. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz starostwa, gminy, miasta, instytucji powiatowych, gminnych i miejskich.
więcej>>