WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

29.11.2018 29 listopada - uroczyste otwarcie N-Parku w Starej Iwicznej Pierwszy N-Park w aglomeracji warszawskiej otwiera się 29 listopada tego roku w Starej Iwicznej, gmina Lesznowola. W dniu otwarcia na klientów czekają liczne atrakcje, w tym konkursy, pokazy artystyczne i kulinarne a także animacje dla dzieci. N-Park to nie tylko przestrzeń zakupów, ale także własna pasieka i oryginalnie zaaranżowana zieleń, którą klienci będą mogli się cieszyć już od lata przyszłego roku.
więcej>>
16.10.2018 Start budowy drugiego N-Parku we Wrocławiu Rozpoczęła się budowa drugiego we Wrocławiu N-Parku firmy NAPOLLO. Obiekt typu convenience o powierzchni 5500 mkw. najmu pomieści ok. 14 sklepów. Obok znajdzie się stacja benzynowa Orlen. Planowane otwarcie centrum to przełom III i IV kwartału przyszłego roku.
więcej>>
15.10.2018 Przegląd zdrowia w Galerii Renova W najbliższą sobotę, 20 października, w Galerii Renova odbędzie się wydarzenie, które ma na celu popularyzację wiedzy na temat profilaktyki nowotworu oraz promocji zdrowego trybu życia. Gościem specjalnym wydarzenia będzie: Agnieszka Witkowicz-Matolicz - autorka książki "Niezwykłe dziewczyny. Rak nie odebrał im marzeń". Partnerami wydarzenia są Cosmedica, Magodent, fundacja Onkocafe i DKMS, Stowarzyszenie Amazonek Warszawa-Targówek "Feniks".
więcej>>