WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

07.02.2018 Galeria Piastova w Gnieźnie przygotowuje się do otwarcia Na przełomie I i II kwartału tego roku zaplanowane jest otwarcie Galerii Piastovej, która jest obecnie skomercjalizowana w ponad 85%. W ostatnim miesiącu umowę najmu podpisał Empik, który zajmie ok. 250 mkw. Na początku stycznia rozpoczął się również proces przekazywania lokali najemcom, którzy prowadzą prace wykończeniowe. Inwestorem i deweloperem obiektu jest NAPOLLO.
więcej>>
05.02.2018 Walentynka 3D w Galerii Renova W dniach 13-14 lutego startuje nasza Walentynka 3D. Będzie to świetna okazja, aby wykorzystać technologię do stworzenia niepowtarzalnej walentynki dla Waszych bliskich.
więcej>>
25.01.2018 Nowi najemcy w realizowanej obecnie w Gnieźnie Galerii Piastovej Marki, które w ostatnim czasie podpisały umowy najmu w Galerii Piastovej, której deweloperem i inwestorem jest NAPOLLO, to: Hebe, Trafika Tabak Polska, Kantor Exchange Group, Enzo Collection, Briju a także restauracja Pyra Poznańska i kwiaciarnia Artis-Flower Twoje Kwiaciarnie. Otwarcie Galerii Piastovej zaplanowane jest w I kwartale tego roku.
więcej>>