WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

30.11.2018 1 grudnia - otwarcie salonu SMYK w Centrum Zakupów Bielsk Podlaski. Salony CCC i KiK większe łącznie o ponad 400 mkw. już na wiosnę przyszłego roku.
Centrum Zakupów znajduje się w centralnej części miasta, przy al. J. Piłsudskiego 31 A i B, jednej z głównych ulic Bielska Podlaskiego oraz części drogi krajowej nr 19. Łączna powierzchnia obiektu to blisko 5000 mkw. Salon Smyk zajmie powierzchnię 250 mkw. Z kolei wiosną przyszłego roku salon CCC zwiększy powierzchnię do ponad 700 mkw., a marka KiK do 640 mkw.

"- Oferta Centrum Zakupów jest kompleksowa a jednocześnie zaaranżowana w kompaktowej i wygodnej formule sprzyjającej codziennym odwiedzinom. Każda z istotnych dla bieżących zakupów branż jest tu obecna, od mody, obuwia, akcesoriów poprzez asortyment sportowy, hobby, zdrowie i uroda, elektronikę, wyposażenie wnętrz po artykuły specjalistyczne, niemowlęce, dziecięce i zabawki, które właśnie wzbogaciły asortyment centrum." - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo. " - Przez ostatnie trzy lata Centrum Zakupów w Bielsku Podlaskim stało się jedną z kluczowych destynacji zakupowych w mieście, czemu sprzyja zarówno przekrojowa oferta jak i doskonała lokalizacja w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych i przy głównym trakcie komunikacyjnym miasta."- dodaje Dorota Beltrani.

Bielsk Podlaski to miasto w województwie podlaskim, oddalone o 46 km od Białegostoku i 200 km od Warszawy. Mieszka tu ponad 26 500 osób, kolejne 31 700 mieszkańców liczy powiat bielski, którego miasto jest stolicą.