WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

06.12.2018 "Prezentujemy Święta" w obiektach handlowych NAPOLLO
W Galerii Renova od 26 listopada trwa Loteria Świąteczna, w której nagrody dzienne to dziesięć kart podarunkowych o wartości 100 zł każda. W Galeriach Grodovej i Piastovej Loteria Świąteczna wystartowała 1 grudnia a nagrody dzienne to pięć kart podarunkowych o wartości 100 zł każda. Loteria w Galeriach potrwa do 15 grudnia. Nagroda główna w postaci karty podarunkowej o wartości 1000 zł losowana będzie w dniu 20.12.2018. r. Szczegóły oraz wyłączenia Loterii Świątecznej znajdują się na: www.galeriarenova.pl; www.galeriapiastova.pl i www.galeriagrodova.pl.

Dodatkowo zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty świąteczne. W Galerii Renova trwają warsztaty witraży oraz kartek świątecznych, w Galerii Piastovej w Piernikowej Krainie uczestnicy mogą przygotować i udekorować gwiazdkowe pierniczki, a w Galerii Grodovej ozdobić figurki Św. Mikołaja, które staną się doskonałą dekoracją na choinkę.

W otwartym tydzień temu pierwszym N-Parku w aglomeracji warszawskiej, na granicy Piaseczna i Starej Iwicznej, wystartowała Świąteczna Fabryka Czekolady, w której dzieci mogą przygotować własnej roboty czekoladki i zabrać je ze sobą do domu.