WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

23.09.2019 Wystartowała sprzedaż Apartamentów Niemcewicza 19
Kompozycja licowanej piaskowcem elewacji Apartamentów Niemcewicza 19 nawiązuje do stylistyki przedwojennej kamienicy. Nowoczesnego charakteru nadają jej horyzontalne wnęki, w których zaprojektowano loggie ze szklanymi balustradami oraz panoramiczne okna w drewnianej oprawie. Boczne ściany loggii oraz sufity wykończone będą materiałem drewnopochodnym. Podobny zabieg powtarza się we wnętrzach - w holach oraz we wnękach z drzwiami wejściowymi do apartamentów.

Inwestycja pod względem urbanistycznym, wraz z sąsiednim budynkiem Apartamentów Niemcewicza 17, dopełnia cały kwartał zabudowy między ulicami Niemcewicza, Poniecką, Słupecką i Odrzykońską. Realizacja obejmuje również budowę przestronnego pasażu, ze starannie zaaranżowaną zielenią i miejscami do wypoczynku, który połączy dla ruchu pieszego ulice Niemcewicza i Odrzykońską. Od strony pasażu zaprojektowano też wejścia do budynku apartamentowego.

W ofercie sprzedaży dostępnych jest 56 mieszkań, od jedno- do czteropokojowych, o powierzchni od ok. 45 do ok. 123 mkw. Wszystkie apartamenty wyposażone są w loggie lub tarasy. Na terenie inwestycji powstanie dwupoziomowy parking podziemny. Na parterze zaplanowano lokale usługowe.

"- Apartamenty Niemcewicza 19 na Starej Ochocie to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Zaciszna okolica, zielone skwery, a jednocześnie doskonale rozwinięta infrastruktura i warszawskie city na wyciągnięcie ręki stanowią o idealnym połączeniu wielu atrybutów w jednej lokalizacji." - mówi Ewelina Szantyka, Dyrektor ds. Sprzedaży Mieszkań w Napollo. "- Oferowane apartamenty są funkcjonalnie rozplanowane z czytelnie wydzieloną strefą dzienną i nocną. Wysokość pomieszczeń potęguje wrażenie przestronności, przejrzysty układ ułatwia aranżację przestrzeni a mała liczba mieszkań w każdej klatce zapewnia poczucie prywatności." - dodaje Ewelina Szantyka.

Apartamenty Niemcewicza 19 powstaną w sąsiedztwie zrealizowanej wcześniej przez Napollo inwestycji Apartamenty Niemcewicza 17. Oba budynki są stylistycznie spójne i zaprojektowane przez pracownię Jems Architekci z dbałością o detal oraz jakość wykończenia.