WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

27.09.2019 ORLEN w N-Parku przy ul. Maślickiej 216 we Wrocławiu
Całodobowa stacja paliw ORLEN już działa na terenie wrocławskiego N-Parku, którego inwestorem jest Napollo. Wśród najemców obiektu znajdują się takie marki jak Stokrotka, Rossmann, Action, KiK, Media Expert, KFC, Domino's Pizza, Fitness Academy, a także biuro podróży i punkt usług finansowych.

N-Park na Maślicach to drugi projekt pod tą marką we Wrocławiu i trzecia inwestycja firmy Napollo w mieście. Powierzchnia najmu obiektu to 5,3 tys. mkw. Uroczyste otwarcie N-Parku nastąpiło 29 sierpnia tego roku.

Uruchomiona właśnie nowoczesna stacja paliw ORLEN znajduje się na wjeździe do N-Parku. Czynna 24h na dobę 7 dni w tygodniu, stacja posiada szeroką ofertę produktów oraz usług. Do dyspozycji klientów oddanych zostało 6 stanowisk do tankowania samochodów oraz myjnia. Stacja działa w formacie Stop Cafe 2.0, co gwarantuje najnowocześniejsze rozwiązania gastronomiczne. W ofercie znalazły się kawa, świeżo wyciskane soki owocowe, gorące kanapki, panini, burgery, wrapy, zapiekanki i hot-dogi, a dla najmłodszych przygotowane jest mini menu. N-Park realizujący ideę wygodnych zakupów blisko miejsca zamieszkania został zaprojektowany z myślą o komforcie klientów i oszczędności ich czasu. Witryny i oznakowania wszystkich sklepów są doskonale widoczne z przestrzeni parkingu naziemnego, do którego przylega pasaż pieszy biegnący wzdłuż całego budynku. Z pasażu zorganizowane są wejścia do poszczególnych placówek handlowych. Na terenie N-Parku zorganizowane są również miejsca do siedzenia oraz postoje dla rowerów.

"- Stacja paliw doskonale wpisuje się w koncept miejsca codziennych wizyt i wygody realizacji bieżących potrzeb w dogodnej lokalizacji, które stoją u podstaw projektu komercyjnego N-Parku." - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w Napollo. "- W najbliższej okolicy dominuje zabudowa mieszkaniowa z ponad 33 tys. osób znajdujących w bezpośredniej strefie oddziaływania obiektu. Dodatkowo, ulica Królewiecka jest jedną z najczęściej uczęszczanych arterii komunikacyjnych wiodących z tej części miasta do centrum, a najbliższe stacje benzynowe oddalone są o ok. 6 km. N-Park jest dziś zatem optymalnym mix'em oferty zakupowej i usługowej adresowanej zarówno do okolicznych mieszkańców jak i klienta tranzytowego." - dodaje Dorota Beltrani.

Prócz Wrocławia, N-Parki działają już w Warszawie i aglomeracji warszawskiej. W kolejnych dwóch latach Napollo planuje otwarcia następnych obiektów pod tą marką m.in. w Gorzowie Wielkopolskim, na granicy Wrocławia i Łanów oraz w Jelczu-Laskowicach.