WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

11.10.2019 Nagroda PRCH Retail Awards dla N-Parku Stara Iwiczna
W opinii Jury w N-Parku Stara Iwiczna na szczególną uwagę zasłużyły działania proekologiczne, wyróżniająca się architektura obiektu, spójny koncept, który jest dobrze dopasowany do potrzeb odwiedzających oraz innowacyjny tenant-mix.

Wręczenie statuetek dla zwycięzców w poszczególnych kategoriach obyło się wczoraj, 10 października, na uroczystej gali w Auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Nagrodę w imieniu Napollo odebrał Prezes Zarządu Sławomir Zawadzki.

PRCH Retail Awards to ekspercki i niezależny program konkursowy organizowany raz do roku przez Polską Radę Centrów Handlowych dla branży retail: sieci handlowych, a także deweloperów, inwestorów i zarządców centrów. Celem konkursu jest nagradzanie oraz promowanie dokonań, najlepszych praktyk i innowacyjności działań, a także docenienie prowadzących je zespołów. Zwieńczeniem konkursu jest Gala PRCH Retail Awards, najbardziej spektakularne wydarzenie branżowe, w trakcie którego odbywa się prezentacja laureatów i ich dokonań. Dzięki złożonej i merytorycznej ocenie wybitnych ekspertów branżowych, środowisk naukowych, marketingu i mediów, nagrody PRCH Retail Awards są uznawane za najbardziej prestiżowe i wiarygodne na rynku. Wyróżnikiem i wartością programu jest wieloetapowy i transparentny proces oceny.