WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

30.10.2019 Biedronka w Parku Galaktyka we Wrocławiu
Jesienią tego roku planowane jest uruchomienie marketu spożywczego Biedronka w Parku Galaktyka we Wrocławiu. Obiekt zlokalizowany jest w centrum dzielnicy Krzyki, a jego właścicielem jest firma Napollo.

Market spożywczy Biedronka zajmie powierzchnię ponad 1200 mkw. na parterze Parku Galaktyka, który łączy funkcje handlowo - usługowe z biurowymi. W obiekcie działają m.in. Fitness24Seven, Hendi - marka oferująca profesjonalne wyposażenie dla gastronomi, placówka DPD oraz biuro OpsTalent.

"- Park Galaktyka ze względu na swoją lokalizację, przy ul. Ślężnej, jednej z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych jest doskonałym miejscem zarówno na działalność biurową czy specjalistyczne serwisy jak i na ofertę codziennych zakupów."- mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. "- Oferta marketu spożywczego doskonale wpisuje się w mix funkcji obiektu, adresowanych zarówno do klienta indywidualnego jak i korporacyjnego. Dodatkowym atutem jest wygodny parking przed budynkiem, łatwy dostęp pieszy oraz dogodny dojazd do obiektu środkami komunikacji miejskiej z przystankami bezpośrednio przed Galaktyką." - dodaje Dorota Beltrani. Park handlowy Galaktyka złożony jest z dwóch budynków i dysponuje ponad 5000 mkw. powierzchni najmu. Został uruchomiony pod koniec 2014 roku, a od 2016 roku jego właścicielem jest firma NAPOLLO. Galaktyka usytuowana jest w centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, przy ul. Ślężnej 130-134.

W sierpniu tego roku został otwarty we Wrocławiu przy ul. Maślickiej kolejny N-Park po obiekcie przy ul. Gagarina. W obiekcie o powierzchni blisko 5500 mkw. znajdą się m.in. Stokrotka, Rossmann, KIK, KFC, Action, Media Expert, klub Fitness Academy. Obok znajduje się stacja benzynowa Orlen.