WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

02.12.2019 Otwarcie Biedronki w Galaktyce
Market spożywczy Biedronka zajmiuje powierzchnię ponad 1200 mkw. na parterze Parku Galaktyka, który łączy funkcje handlowo - usługowe z biurowymi. W obiekcie działają m.in. Fitness24Seven, Hendi - marka oferująca profesjonalne wyposażenie dla gastronomi, placówka DPD oraz biuro OpsTalent.

"- Park Galaktyka ze względu na swoją lokalizację, przy ul. Ślężnej, jednej z głównych arterii komunikacyjnych Wrocławia, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych jest doskonałym miejscem zarówno na działalność biurową czy specjalistyczne serwisy jak i na ofertę codziennych zakupów."- mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w NAPOLLO. "- Oferta marketu spożywczego doskonale wpisuje się w mix funkcji obiektu, adresowanych zarówno do klienta indywidualnego jak i korporacyjnego." - dodaje Dorota Beltrani.

Park handlowy Galaktyka złożony jest z dwóch budynków i dysponuje ponad 5000 mkw. powierzchni najmu. Został uruchomiony pod koniec 2014 roku, a od 2016 roku jego właścicielem jest firma NAPOLLO. Galaktyka usytuowana jest w centrum wrocławskiej dzielnicy Krzyki, przy ul. Ślężnej 130-134.