WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ
 KONTAKT
AKTUALNOŚCI
+48 22 417 15 15
STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

14.01.2020 Supermarket MILA otwiera się w Centrum Zakupów Zgierz
Park handlowy Centrum Zakupów w Zgierzu k. Łodzi zlokalizowany jest przy jednym z głównych traktów komunikacyjnych miasta, ul. Łódzkiej, i w bezpośrednim sąsiedztwie wielkiego osiedla mieszkaniowego. W centrum działają salony takich marek jak Rossmann, Cosmedica, Deichmann, Pepco i Jysk. Powierzchnia najmu to 3500 mkw.

MILA to sieć supermarketów spożywczych, w ramach której działa aktualnie 180 sklepów. W Zgierzu będzie to trzeci sklep tej marki: dwa pozostałe zlokalizowane są przy ul. Tuwima i Gałczyńskiego. MILA oferuje szeroki asortyment produktów, na tle konkurencji wyróżniając się przede wszystkim wysokiej jakości stoiskami świeżymi i mięsno-wędliniarskimi. Prócz najbardziej cenionych ogólnopolskich producentów oferta sieci obejmuje również produkty regionalne i lokalne, przygotowywane w oparciu o staropolskie receptury, a także szeroki asortyment pieczywa wypiekanego na miejscu ze świeżego ciasta, jak również dostarczanego przez najlepsze miejscowe piekarnie.

"- Oferta Centrum Zakupów sprofilowana jest na codzienne potrzeby klientów w kluczowych kategoriach i jej istotną część stanowi market spożywczy." - mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji w firmie Napollo. " - Obiekt przez 8 lat mocno zakorzenił się w lokalnym krajobrazie handlowym i bardzo cieszy nas, że sieć supermarketów MILA dołącza do centrum ze swoją bogatą ofertą. Dzięki temu klienci odwiedzający Centrum Zakupów będą mogli w jednym miejscu zrobić kompleksowo swoje zakupy." - dodaje Dorota Beltrani.

Centra Zakupów są pierwszym formatem handlowym typu convenience, który wprowadziła na rynek firma Napollo. Obecnie realizowane są parki handlowe wygodnych zakupów pod marką N-Park. W 2019 roku zostały uruchomione dwa - we Wrocławiu i Warszawie. W kolejnych latach planowane są otwarcia m.in. w Gorzowie Wielkopolskim i Wrocławiu.