PL EN

28.02.2014

Blask kobiecości w Galerii Renovej

„Zdrowa, modna i zadbana” to hasło tegorocznego wydarzenia z okazji Dnia Kobiet organizowanego w Galerii Renovej, w sobotę, 8 marca.

Blasku każdej Kobiecie dodaje biżuteria. W tym specjalnym dniu, w Galerii Renovej, będzie można odebrać niepowtarzalną bransoletkę z zawieszką z białego złota, srebra i stali szlachetnej.  Aby wziąć udział w konkursie należy: w dniach 3 – 8 marca zrobić zakupy w sklepach, punktach usługowych i gastronomicznych Galerii na łączna kwotę minimum 50 zł*, zachować paragony, odebrać kupon z formularzem zgłoszeniowym od hostessy, wypełnić go, przyjść do Galerii 8 marca i wskazać bransoletkę z zawieszką, która według Klientki jest wykonana z białego złota. Po sprawdzeniu przez rzeczoznawcę – jubilera materiału, z którego wykonana jest zawieszka – wybrana bransoletka staje się własnością Klientki.

Również w tym dniu, serdecznie zapraszamy Panie do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów, którzy pomogą i doradzą jak  podkreślić blask kobiecego piękna każdego dnia. Od godziny 12:00 do dyspozycji naszych Klientek będą:

- stanowisko dietetyczne - będzie można skorzystać m.in. z badania procentowego udziału tłuszczu w organizmie, jak również sprawdzić ciśnienie krwi. Chętni, będą mieli możliwość omówienia ze specjalistą spersonalizowanej diety.

- stanowisko kosmetyczne - Klientki będą mogły skorzystać z darmowego makijażu i porad kosmetycznych przeprowadzonych przez profesjonalną makijażystkę.

- stanowisko stylistyczne - ekspert - stylista doradzi każdemu indywidualnie m.in. jaki rodzaj ubrań pasuje do jakiego typu sylwetki, jakie kolory pasują do konkretnego  typu urody.

 

Zapraszamy!

 

8 marca (sobota), godz. 12:00 - 18:00

Galeria Renova

ul. Rembielińska 20

Warszawa

 

*Regulamin konkursu dostępny na www.galeriarenova.pl

 

Powrót do listy