PL EN

01.04.2014

Przepis na Wielkanoc Tomka Jakubiaka

12 kwietnia w Galerii Renovej - wielkanocne gotowanie! Szef kuchni Tomasz Jakubiak zaprezentuje swój przepis na Wielkanoc. Od godziny 12:00 zapraszamy na pokazy kuchni tradycyjnej oraz molekularnej wraz z degustacjami przygotowanych specjałów.

Do wielkanocnych dań nasz kucharz będzie używał m.in. produktów dostępnych na kiermaszu regionalnym, który odbędzie się w Galerii Renovej w dniach 11-13 kwietnia. Dla dzieci Galeria przygotowała wiele wielkanocnych atrakcji m.in. warsztaty plastyczne z przygotowywania wielkanocnych ozdób i tradycyjnych elementów święconki.

Od 1 do 15 kwietnia w Galerii Renovej będzie trwał kulinarnym konkursie „Twój przepis na Wielkanoc”. Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zakupy w sklepach, punktach usługowych lub gastronomicznych Galerii Renovej na łączną kwotę min. 50 zł*, wymyślić najciekawszy przepis na wielkanocną potrawę, której głównym składnikiem są jajka oraz zrobić zdjęcie tej potrawy. Nagrodzonych zostanie 10 prac wytypowanych przez jury. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają wielofunkcyjne urządzenia do gotowania, pieczenia i smażenia - multicooker firmy Philips. 

*Regulamin konkursu dostępny na www.galeriarenova.pl

 

Powrót do listy