PL EN

12.08.2014

Nowi najemcy w Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny

Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny zapełnia się znanymi markami. Wśród najemców centrum, obok Pepco i Apteki Duos, znajdą się drogeria Rossmann oraz sklep z elektroniką Media Expert. Otwarcie centrum planowane jest na grudzień tego roku. 

Sklep sieci Pepco zajmie 325 mkw. Marka oferuje produkty różnych branż, w tym m.in. odzież, dodatki i akcesoria, artykuły papiernicze, gry i zabawki, artykuły dekoracyjne i wyposażenia wnętrz. Z kolei Apteka Duos zajmie 150 mkw. Apetki Duos to sieć placówek na Śląsku zawiązana w 2001 roku.

Drogeria Rossmann, oferująca szeroki asortyment produktów znanych i renomowanych firm zagranicznych, polskich oraz produkty pod własną marką, otworzy swój salon na ponad 330 mkw. Ponad 560 mkw. zajmie Media Expert. To sieć elektromarketów, specjalizująca się w dostarczaniu klientom sprzętu RTV i AGD, multimediów, laptopów, sprzętu fotograficznego, smartfonów.

Centrum Czerwionka Leszczyny o powierzchni 1970 mkw. zostanie otwarte w grudniu tego roku. Druga część centrum o powierzchni 770 mkw. będzie uruchomiona w roku przyszłym.

 „Oferta Centrum Zakupów Czerwionka Leszczyny jest wynikiem naszego badania lokalnego rynku i zapotrzebowania klientów. Duży nacisk kładziemy na modę rodzinną oraz akcesoria codziennego użytku, produkty typu zdrowie i uroda oraz elektronikę” – powiedziała Katarzyna Rzetecka, Dyrektor Pionu Inwestycji Komercyjnych w Grupie Napollo, która jest inwestorem centrum. „Drugi etap, nad którym obecnie pracujemy, dodatkowo wzmocni ten profil centrum, nie tylko o marki ogólnopolskie ale, mam nadzieję, również lokalne”.

Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny powstaje w południowo-zachodniej części województwa śląskiego, w Czerwionce-Leszczynach - mieście położonym ok. 40 km od Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie Rybnika. Lokalizacja obiektu to centrum miasta, ul. Furgoła, obok supermarketu Tesco. 

Powrót do listy