PL EN

24.11.2014

Świąteczny klimat w Galerii Renovej

Od najbliższej soboty, w Galerii Renovej startują przedświąteczne atrakcje. W strefie „Świątecznej krainy piernika” na dwa tygodnie „zaparkuje” pociąg Św. Mikołaja wraz z elfami i piekarzem, którzy wspólnie z dziećmi będą przygotowywali pyszne pierniczki. Dodatkowe atrakcje to warsztaty świątecznych dla najmłodszych oraz pisanie listów do Św. Mikołaja. 
 
Konkurs „Kupujesz. Rymujesz. Wygrywasz” to z kolei propozycja dla wszystkich klientów Galerii. Centrum nagradza za zakupy. Wystarczy wydać minimum 40 zł i wypełnić kupon konkursowy, by otrzymać świąteczną puszkę na ciastka. Osoby, które mają zdolności literackie, mogą powalczyć o vouchery na zakupy o wartości 100 zł każdy ,tworząc unikalny, świąteczny wiersz.
 
W weekendy codzienna oferta Galerii zostanie wzbogacona o produkty regionalne. Kiermasze Regionalne odbędą się w dniach 29-30 listopada, 13-14 grudnia oraz 19-21 grudnia. Członkowie Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego zaprezentują dobrze już znane Klientom Galerii Renova takie produkty jak: wędliny, chleby, sery, chrzany, miody oraz produkty rękodzielnicze.
 
Powrót do listy