PL EN

12.03.2013

Rodzinne gotowanie w Galerii Rembielińskiej

23 marca (sobota) zapraszamy na Kulinarną Bitwę Rodzin, w której jurorem będzie kucharz Robert Sowa. Wielkie gotowanie rozpoczynamy o godzinie 12:00. 

Rodziny biorące udział w naszym Kulinarnej Bitwie zostały wytypowane z trwającego prawie miesiąc castingu, do którego zgłaszały się one ze swoimi najlepszymi przepisami  na dania – przystawkę, danie główne i deser. Wybrane potrawy, zgodnie z rodzinnymi przepisami, będą przygotowywane na żywo podczas Kulinarnej Bitwy Rodzin w sobotę. Zapraszamy do ich degustacji i oceny, bo również Państwa głosy będą liczyły się przy wyborze Najlepszej z Kulinarnych Rodzin!

W tym samym czasie, dla naszych najmłodszych gości, przygotowaliśmy Wielkanocny Kącik Plastyczny, w którym wraz z animatorkami dzieci będą mogły ozdabiać pisanki oraz robić inne wielkanocne dekoracje.

Od soboty do niedzieli (23-24 marca) na terenie Galerii będzie można wziąć udział w konkursie „Wielkanocny bieg za Jajem” , do udziału w którym serdecznie zapraszamy.  Należy jedynie wypełnić swoimi danymi otrzymany od hostessy kupon, zebrać ze wskazanych sklepów w Galerii literki, utworzyć z nich hasło oraz w sposób kreatywny uzupełnić rozpoczęte na kuponie zdanie i … wrzucić kupon do urny. Dla autorów najciekawszych zdań – czekają nagrody!

Tradycyjnie, a szczególnie przy okazji zbliżającej się Wielkanocy, nie zabraknie u nas Kiermaszu Produktów Regionalnych ze smacznymi wyrobami członków Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego. Na kiermasz zapraszamy od piątku (22 marca) do niedzieli (24 marca).

Powrót do listy