PL EN

16.04.2013

Moodo i Marilyn – nowe marki od maja w Galerii Rembielińskiej

W maju swoje salony w Galerii Rembielińskiej uruchomią MOODO – oferujące ubrania i akcesoria dla dziewcząt i młodych kobiet oraz Marilyn – sklep z wyrobami pończoszniczymi, w tym modelującymi, zdrowotnymi czy dla dzieci. Łącznie sklepy te zajmą blisko 90 mkw. powierzchni najmu.

W połowie maja planowane jest otwarcie salonu marki odzieżowej Moodo, pierwszego w Warszawie. Sklep będzie dysponował powierzchnią 64 mkw. Obecnie sieć sprzedaży tej marki to 127 salonów. Kolekcje Moodo skierowane są do dziewczyn i młodych kobiet, które cenią dobry wygląd, doskonała jakość ubrań i wygodę. W ofercie oprócz ubrań klienci Galerii Rembielińskiej znajdą dodatki, takie jak: torby, czapki, szalki, rękawiczki, getry.

Ofertę akcesoriów powiększy nowy sklep marki Marilyn, jednego z wiodących producentów wyrobów pończoszniczych najnowszej generacji. W ofercie znajdą się zarówno luksusowe produkty, w tym kilkanaście rodzajów rajstop, modele relaksująco – zdrowotne, wyszczuplająco – modelujące, jak i produkty klasyczne: skarpetki i podkolanówki, w tym oferta dla dzieci.

Powrót do listy