PL EN

22.04.2013

Stylowa moda męska od maja w Galerii Rembielińskiej

W połowie maja Galeria Rembielińska wzbogaci swoją ofertę o marki skierowane do mężczyzn. Swoje salony uruchomią PAWO oraz Adam Feliks Próchnik. Łączna powierzchnia najmu to 147 mkw.

Marka PAWO, która w Galerii Rembielińskiej otworzy swój drugi salon w Warszawie, oferuje odzież męską. Na powierzchni 76 mkw. znajdą się kolekcje, których potrzebuje każdy mężczyzna do kreowania swojego nowoczesnego wizerunku nie tylko w biznesie. Poza garniturami, koszulami i krawatami, oferujemy pełny wachlarz dodatków, od kapeluszy do butów. Najwyższą jakość ubrań zapewniają tkaniny pochodzące od najlepszych producentów krajowych i zagranicznych.

Do grona najemców Galerii Rembielińskiej dołączy kolejna oferująca modę męską - marka Adam Feliks Próchnik. Będzie to 4 sklep na terenie województwa mazowieckiego i pierwszy z nowym designem wnętrza, odbiegającym od standardów znanych z galerii handlowych, a tym samym podkreślającym odmienność wizerunku marki. Salon będzie dysponował powierzchnią 71 mkw.

Firma Próchnik, korzystając z prawie siedemdziesięcioletniego doświadczenia w produkcji odzieży męskiej, proponuje panom ubrania klasycznie eleganckie, a jednocześnie zgodne z najnowszymi trendami mody. W kolekcjach Próchnika znajdziemy przede wszystkim garnitury, koszule i krawaty, ale także kurtki i płaszcze, z których Próchnik był znany w całej Europie.

W nowym sklepie dostępna będzie m.in. nowa kolekcja wiosna/lato 2013 inspirowana historią Mieczysława Słowikowskiego pseudonim „Rygor” - konspiratora, szefa ekspozytury polskiego wywiadu w Afryce Północnej i, co ciekawe, pierwowzoru postaci Victora Laszlo znanej z kultowego filmu „Casablanca”. Jak zawsze mocną podstawą kolekcji są klasyczne garnitury. Dominujące kolory to czerń, granat i szarość, przełamane beżem, inspirowanym klimatem północnej Afryki. Na wiosnę i lato marka Próchnik proponuje również bardziej nieformalne zestawy – dzianinowe swetry i koszulki polo. W kolekcji nie zabrakło legendarnych płaszczy, z produkcji których łódzka firma słynie od momentu założenia w 1948 r.

Powrót do listy