PL EN

09.05.2013

Szersza oferta mody dziecięcej w Galerii Rembielińskiej

W połowie maja Galeria Rembielińska wzbogaci się o kolejną markę odzieżową dla niemowląt i dzieci - Coccodrillo. Będzie to siódmy salon tej marki w Warszawie i drugi, zaaranżowany w nowym koncepcie. Sklep usytuowany na parterze Galerii zajmie powierzchnię prawie 70 mkw.

Firma Coccodrillo projektuje swój asortyment, kierując się obowiązującymi trendami i modą dziecięcą na całym świecie. W ofercie znajdziemy ubranka na co dzień, o charakterze sportowym, eleganckim, dobre na długie podróże oraz zabawę w różnych warunkach pogodowych. Produkty są kolorowe, pełne dziecięcej fantazji i funkcjonalne.

Dziecięca odzież marki Coccodrillo, charakteryzuje się wysoką jakością materiału i wykończenia. Dzięki zaawansowanym technologiom stosowanym podczas produkcji odzież spełnia wymagania, jakie stawiane są producentom wyrobów szczególnie przeznaczonym dla najmłodszych.  Świadczą o tym nagrody i tytuły jakie ma na swoim koncie:  tytuł „Hitu Mamo to Ja”, tytuł Gazela Biznesu, nagrodę „Jakość Obsługi”, tytuł „Produkt Roku” przyznawany przez czytelników miesięcznika „Dziecko”. Bielizna niemowlęca uzyskała Certyfikat Bezpieczny dla Niemowląt przyznawany przez Instytut Włókiennictwa.

Powrót do listy