PL EN

21/11/2013

Nowa oferta gastronomiczna w Galerii Rembielińskiej

Pod koniec listopada Klienci Galerii Rembielińskiej będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej proponowanej przez nowych najemców. Na powierzchni ok. 154 mkw pojawią się restauracje: Noodle w Pudle z orientalnymi makaronami, Burger Mama z apetycznymi hamburgerami oraz mini piekarnia Fornetti z wypiekamy z francuskiego ciasta.

Restauracja Noodle w Pudle będzie 8. restauracją tej marki w Warszawie. Na powierzchni  111 mkw serwowane będą dania, które będą kompozycją makaronów z orientalnymi dodatkami serwowanymi w charakterystycznych pudełkach. Porcja to prawie pół kilograma posiłku inspirowanego azjatycka kuchnią. Dania będzie można zjeść na miejscu w restauracji lub kupić na wynos.

Alternatywą dla orientalnych makaronów będą soczyste hamburgery serwowane w lokalu restauracji Burger Mama, która zajmie 29 mkw. Poszukujący amerykańskich smaków znajdą tutaj coś dla siebie. Podstawą menu będą klasyczne, wołowe burgery z dodatkami, czasami nietypowymi, w przeróżnych odmianach jak również weterańskie wersje kanapek.

Ofertę food court-ową wzbogacą produkty z mini piekarni Fornetti zajmującej powierzchnię 13,5 mkw „wyspy” na parterze galerii. W asortymencie tego punktu znajdzie się kilkanaście rodzajów ciastek słodkich z różnymi nadzieniami oraz słonych przekąsek na bazie ciasta francuskiego i półfrancuskiego. Produkty będą wypiekane na miejscu i podawane na ciepło.

Strefa food court znajduje się na paterze Galerii, przy głównym wejściu od ul. Rembielińskiej. 

Back to list