PL EN

05/05/2014

Nowy Początek z pozwoleniem na użytkowanie

Na Osiedle Nowy Początek mogą wprowadzać się pierwsi mieszkańcy. W kwietniu, osiedle przy ul. Strzeszewskiego 13/15 w Lublinie, uzyskało pozwolenie na użytkowanie. Obecnie w sprzedaży są ostatnie, wolne lokale.

W Osiedlu Nowy Początek, przy ul. Strzeszewskiego 13/15, znalazły się mieszkania w bardzo popularnych na rynku metrażach od ok. 25 do 78 mkw., od jedno- do trzypokojowych.

Na etapie budowy zostało sprzedanych 80% mieszkań. Obecnie w sprzedaży są ostanie wolne lokale. Zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą w Biurze Sprzedaży inwestycji, al. Spółdzielczości Pracy 28 w Lublinie oraz  na terenie inwestycji (po wcześniejszym umówieniu się).

Budynki są kameralne, czterokondygnacyjne z balkonami i loggiami. Wewnątrz kompleksu powstaną enklawy zieleni z krzewami, oraz alejki spacerowe. Całość dopełnią starannie dobrane elementy małej architektury.

Autorem projektu Osiedla Nowy Początek jest pracownia architektoniczna SDA Szcześniak-Denier Architekci specjalizująca się w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Wśród ich realizacji znajdują się m.in. Osiedle Atmosfera, Osiedle Leśne i Osiedle Banderii w Warszawie.

Dodałabym jedno zdanie zapraszające zainteresowanych do zapoznania się z projektem w biurze sprzedaży i na terenie inwestycji.

Back to list