PL EN

13/05/2014

Dzień zdrowej Mamy w Galerii Renovej

Spotkania ze specjalistami z dziedziny dietetyki, profilaktyki antynowotworowej, wizażu, a także konsultacje brafitterskie czy indywidualne zakupy ze stylistą to wybrane atrakcje przygotowane dla wszystkich mam z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Zapraszamy w sobotę, 24 maja, od godz. 12.00 do warszawskiego centrum handlowego Galeria Renova przy ul. Rembielińskiej 20.

Wydarzenie 24 maja w Galerii Renovej przygotowane zostało pod hasłem „Mamą być, zdrowo żyć!”. W tym dniu zachęcamy wszystkie mamy do poszerzenia swojej wiedzy na temat zdrowego stylu życia. W programie Dnia Zdrowej Mamy:

- tajniki zdrowego odżywiania się: spotkanie z dietetykiem, analiza składu ciała, mierzenie procentowej zwartości tkanki tłuszczowej w organizmie,

- informacje nt. profilaktyki antynowotworowej: spotkanie z przedstawicielkami fundacji OnkoCafe, porady psychoonkologa, szybka rejestracja do lekarza onkologa, informacje na temat diagnostyki w leczeniu i profilaktyce nowotworowej,

-  modele aktywnego spędzania czasu: spotkanie z Anna Małek autorką bloga Kuchnia Biegacza. 

Dodatkowo panie mogą wziąć udział w konsultacjach brafitterskich, gdzie specjalistki doradzą jak odpowiednio dobrać biustonosz, przy stanowisku wizażystki zrobić bezpłatny makijaż i skorzystać z porad dotyczących make-up’u, a także wybrać się na indywidualne zakupy w sklepach Galerii ze stylistą Emilem Biniewiczem. Stylista jest do dyspozycji klientek 24-25 maja, po uprzednim umówieniu się (więcej informacji na www.galeriarenova.pl). Klientki robiące zakupy ze stylistą otrzymają rabaty w wybranych sklepach i punktach usługowych Galerii.

Atrakcjom dla mam towarzyszą warsztaty artystyczne i zabawy dla ich pociech. Podczas warsztatów florystycznych pt. „Bukiet dla Mamy”, dzieci przygotują oryginalne kompozycje, które będą mogły podarować mamom. Na Placu Zabaw, dzieci wraz z animatorkami będą przygotowywały laurki dla mam i pobawią się zagadkowymi grami Czuczu. 

Back to list