PL EN

12/12/2014

Opening of Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny

Otwarcie parku handlowego Centrum Zakupów w Czerwionce-Leszczynach zaplanowane jest na piątek, 19 grudnia tego roku. Powierzchnię handlową w centrum wynajęły takie marki jak  Pepco, Rossmann, Media Expert, apteka Duos i Żabka.

Sklep sieci Pepco oferuje produkty różnych branż, w tym m.in. odzież, dodatki i akcesoria, artykuły papiernicze, gry i zabawki, artykuły dekoracyjne i wyposażenia wnętrz.  Drogeria Rossmann to z kolei szeroki asortyment produktów znanych i renomowanych firm zagranicznych, polskich oraz produkty pod własną marką. Media Expert, sieć elektromarketów, specjalizuje się w dostarczaniu klientom sprzętu RTV i AGD, multimediów, laptopów, sprzętu fotograficznego, smartfonów.

W tym roku zostanie uruchomiona pierwsza część parku Centrum Zakupów; otwarcie drugiej – przewidziane jest na I kwartał 2015 roku.

Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny powstało w południowo-zachodniej części województwa śląskiego, w Czerwionce-Leszczynach - mieście położonym ok. 40 km od Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie Rybnika. Lokalizacja obiektu to centrum miasta, ul. Furgoła 6E, obok supermarketu Tesco. 

Back to list