ZAKUP DZIAŁEK
  KOMERCJALIZACJA
 

N-PARK

Nazwa:N-ParkLokalizacja:Gorzów WielkopolskiAdres:ul. PomorskaPowierzchnia najmu:6500 m2Liczba miejsc parkingowych:180Data otwarcia:2020

Projektowana powierzchnia najmu N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim to ok. 6500 mkw. Zaprojektowany *tenant-mix* to asortyment w głównych kategoriach produktowych, zaspokajających zarówno codzienne potrzeby zakupowe jak i incydentalne oraz specjalistyczne. Znaleźć się tu mają m.in. market spożywczy, elektroniczny, sklep sportowy, z modą rodzinną i akcesoriami, z wyposażeniem wnętrz, księgarnia, usługi i gastronomia.

N-Park powstanie w północno-wschodniej części miasta wojewódzkiego, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych, ul. Pomorskiej, w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych i znaczących zakładów pracy. W strefie oddziaływania centrum, do 10 minut drogi, mieszka ok. 60 000 osób. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych. Lokalizacja ta jest już znaną destynacją zakupową w mieście, a dzięki N-Parkowi, zostanie wzbogacona o nowy, wielobranżowy komponent.

LOKALIZACJA

WYNAJEM

AGATA GRYMUZA Manager ds. Komercjalizacji a.grymuza@napollo.pl kom.: 665 101 906
JUSTYNA WĄSOWSKA Manager ds. Komercjalizacji j.wasowska@napollo.pl kom.: 602 123 999