ZAKUP DZIAŁEK
  KOMERCJALIZACJA
 

N-PARK

Nazwa:N-ParkLokalizacja:Gorzów WielkopolskiAdres:ul. Pomorska / ul. ChemicznaPowierzchnia najmu:6000 m2Liczba miejsc parkingowych:180Data otwarcia:2021

Projektowana powierzchnia najmu N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim to ok. 6000 mkw. Zaprojektowany *tenant-mix* to asortyment w głównych kategoriach produktowych, zaspokajających zarówno codzienne potrzeby zakupowe jak i incydentalne oraz specjalistyczne. Znaleźć się tu mają m.in. znany market spożywczy, popularna drogeria, sklepy elektroniczny, sportowy, z modą rodzinną i akcesoriami, z wyposażeniem wnętrz, księgarnia, usługi i gastronomia.

N-Park powstanie w północno-wschodniej części miasta wojewódzkiego, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych, ul. Pomorskiej, w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych i znaczących zakładów pracy. W strefie bezpośredniego oddziaływania centrum, obejmującej czas dojazdu do 5 minut, mieszka ok. 22 600 osób. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych oraz znany market spożywczy. N-Park wzbogaci tę lokalizację o wielobranżową ofertę, dzięki której powstanie tu nowa destynacja zakupowa w mieście.

LOKALIZACJA

WYNAJEM

AGATA GRYMUZA Manager ds. Komercjalizacji a.grymuza@napollo.pl kom.: 665 101 906
JUSTYNA WĄSOWSKA Manager ds. Komercjalizacji j.wasowska@napollo.pl kom.: 602 123 999