ZAKUP DZIAŁEK
  KOMERCJALIZACJA
 

N-PARK

Nazwa:N-ParkLokalizacja:WrocławAdres:ul. Opolska / ul. Karwińska / ul. KrakowskaPowierzchnia najmu:5300 m2Liczba miejsc parkingowych:150Data otwarcia:2021/2022
Kolejny, trzeci N-Park we Wrocławiu, zaplanowany jest u zbiegu ulic Opolskiej, Karwińskiej i Krakowskiej. Zaplanowany tenant-mix to asortyment w głównych kategoriach zakupowych reprezentowanych przez najemców sieciowych oraz znanych na lokalnym rynku dostawców produktów. Na powierzchni najmu ok. 5300 m2, na dwóch poziomach, znajdą się m.in. market spożywczy, drogeria, sklep elektroniczny, sportowy, z modą rodzinną i akcesoriami, usługi i gastronomia.

Obiekt powstanie w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki, na terenie osiedla Księże. Z racji położenia będzie także wygodną destynacją zakupową dla przyległych osiedli Tarnogaj i Brochów oraz alternatywą dla mieszkańców wobec dużych galerii handlowych w segmencie zakupu artykułów codziennej potrzeby i specjalistycznych. W bezpośredniej strefie oddziaływania centrum mieszka ok. 30 000 osób.

Działka położona jest w bliskiej odległości od centrum i bardzo dobrze z nim skomunikowana, podobnie jak z innymi częściami miasta, dzięki przebiegającym w sąsiedztwie trasom linii tramwajowych i autobusowych. N-Park będzie też doskonałym rozwiązaniem komercyjnym dla klienta tranzytowego. Lokalizacja przy drodze krajowej nr 94, kierunek Oława i Opole, którą w ciągu doby przemieszcza się ok. 17 tys. samochodów oraz w bezpośrednim sąsiedztwie parkingu "Park&Ride", z którego korzystają osoby przesiadające się do komunikacji miejskiej, stanowią o dodatkowych atutach tej nieruchomości.

LOKALIZACJA

WYNAJEM

MARTA ZALEWSKA Specjalista ds. Wynajmu m.zalewska@napollo.pl kom.: 601 060 606
AGATA GRYMUZA Manager ds. Komercjalizacji a.grymuza@napollo.pl kom.: 665 101 906