PL EN

NAPOLLO jest inwestorem i deweloperem projektów handlowych i mieszkaniowych. Prowadzi działalność inwestycyjną na terenie całego kraju.

NAPOLLO jest właścicielem centrów handlowych: Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim, która otrzymała nagrodę II stopnia "Budowa Roku 2016" przyznawaną przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, oraz budowanej obecnie w Gnieźnie Galerii Piastovej. Firma zrealizowała również parki handlowe, których jest właścicielem i zarządcą, Centrum Zakupów Zgierz, Centrum Zakupów Ząbki, Centrum Zakupów Bielsk Podlaski oraz Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny. 

W sektorze inwestycji komercyjnych NAPOLLO specjalizuje się w realizacji małych i średniej wielkości obiektów handlowych typu convenience pod wspólną marką N-Park, która zastąpiła dotychczas realizowane Centra Zakupów. Powstają one w miastach satelickich wielkich aglomeracji, centrach miast do 100 tys. mieszkańców oraz centrach wielkich osiedli. W tym roku zostanie otwarty N-Park we Wrocławiu przy ul. Gagarina, w kolejnym - N-Park przy ul. Maślickiej, również we Wrocławiu, oraz pierwszy N-Park w Warszawie przy ul. Trakt Brzeski.

W sektorze inwestycji mieszkaniowych NAPOLLO inwest inwestorem i deweloperem osiedli oferujących od 35 do blisko 200 mieszkań. Wśród zrealizowanych projektów znajdują się Osiedle Nowy Początek (2 etapy) oraz Osiedle Nowy Przylądek w Lublinie oraz warszawskie inwestycje - Apartamenty Niemcewicza 17 na Starej Ochocie, ok. 5 minut drogi od ścisłego centrum stolicy, Osiedle Nowy Punkt w dzielnicy Targówek. Obecnie trwa budowa Osiedli Nowy Punkt 2 i Nowy Punkt 3 na Targówku, inwestycji Nowe Południe na Mokotowie oraz Osiedla Nowy Park na Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie białołęckiego Ratusza.