PL EN

Nowy Punkt 2, ul. Poborzańska 43, 43A, Warszawa

Więcej informacji: www.nowypunkt.com.pl 

Nowoczesna architektura, przestronne mieszkania w najpopularniejszych metrażach, doskonała komunikacja z centrum miasta to zalety Osiedla Nowy Punkt 2, które powstało w centrum warszawskiego Targówka, 300 m od projektowanej stacji drugiej linii metra.

Osiedle Nowy Punkt 2 to zespół dwóch budynków wielorodzinnych przy ul. Poborzańskiej.  Obok znajduje się zrewitalizowany Park Bródnowski z zapleczem sportowym i rekreacyjnym oraz  kameralna Galeria Renova. W bezpośrednim sąsiedztwie, przy ul. Rembielińskiej, przebiegają trasy  kilkunastu linii tramwajowych i autobusowych. W promieniu około 15 minut drogi pieszo od osiedla mieszczą się: Urząd Dzielnicy Targówek, szkoły podstawowe, przedszkola, gimnazja oraz licea, a także placówki usługowe, przychodnie zdrowia i Mazowiecki Szpital Bródnowski.

W inwestycji powstało 35 mieszkań, w metrażach od ok. 28  do 130 mkw.  Kameralne klatki schodowe mieszczą od 2-3 do 5 mieszkań na piętrze. Wysokość pomieszczeń to 2,70 m. Mieszkania na parterze mają dostęp do dużych ogródków. Z kolei mieszkania na wyższych kondygnacjach mają jeden lub dwa balkony, o powierzchni od 5 do 11 mkw. z dekoracyjnymi donicami i nasadzeniami. 

Budynek od strony ul. Poborzańskiej jest trzykondygnacyjny, z kolei blok w głębi działki – siedmiokondygnacyjny. Każdy z budynków posiada windę. Pod całością inwestycji znajduje się garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi. Osiedle dysponuje własnym placem zabaw. 

Budowa zakończyła się w 2017 roku. 

 

Biuro Sprzedaży 

mieszkania@nowypunkt.com.pl

tel.: +48 22 251 39 98