PL EN

Nowe Południe, ul. Śródziemnomorska 41, Mokotów

Więcej informacji: http://nowepoludnie.pl/

Mokotów to idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w dzielnicy z klimatem, zatopionej w zieleni, która sprzyja odpoczynkowi, jak i dla tych, lubią korzystać w pełni z miejskich atrakcji: codziennych spotkań, częstych zakupów czy stałej aktywności sportowej.

Właśnie tu, w południowej części Stegien, przy ul. Śródziemnomorskiej 41, powstaje Nowe Południe. To budynek wielorodzinny, sąsiadujący z niską zabudową szeregową, z widokiem, od strony północnej, na rozległy zielony skwer. Budowa inwestycji, która wystartowała na przełomie 2016/2017, zakończy się w 2018 r.

Nowe Południe zaprojektowane jest na planie nieregularnej litery „U,” otwartej od strony ul. Śródziemnomorskiej. Tu znajdą się wjazd na teren inwestycji a także wejścia do poszczególnych klatek schodowych. Przed budynkiem zaplanowany jest dziedziniec ze starannie zaprojektowaną zielenią i małą architekturą, a nieopodal – kameralny plac zabaw dla dzieci. Całość będzie ogrodzona i monitorowana, z całodobową ochroną.

W ofercie znajduje się 116 mieszkań w metrażach od 35 m kw. do ponad 100 m kw. Klatki schodowe pomieszczą od 2 do 5 mieszkań na piętrze. Na dwóch kondygnacjach podziemnych zaplanowany jest garaż z niezależnymi miejscami postojowymi, komórki lokatorskie i boksy rowerowe.

Zróżnicowana stylistycznie fasada, klasyczna kolorystyka, przestronne balkony i tarasy stanowią o charakterze Nowego Południa. Budynek będzie miała niejednolitą wysokość - od 7 pięter w części centralnej do 11 w skrzydle wschodnim.