PL EN

Biuro Zarządu NAPOLLO Warszawa
+ 48 22 417 15 15 

Warszawa Mokotów 

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

wyślij zapytanie

tel. +48 22 331 13 30

Magdalena Szalacha

kom. +48 519 031 262

m.szalacha@napollo.pl

Michał Gryglaszewski

kom. +48 519 031 163

m.gryglaszewski@napollo.pl

 

Warszawa Targówek 

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

wyślij zapytanie

Biuro Sprzedaży Nowy Punkt etap 1 i etap 2:
ul. Poborzańska 39 m. 1
03-368 Warszawa

tel. +48 22 251 39 98

Grzegorz Skawski

kom. +48 519 031 165

g.skawski@napollo.pl

Sławomir Przybylak

kom. +48 605 323 212

s.przybylak@napollo.pl

Jakub Bujalski

kom. +48 519 03 12 30

j.bujalski@napollo.pl


Warszawa Ochota 

SPRZEDAŻ MIESZKAŃ

wyślij zapytanie

Biuro Sprzedaży Apartamenty Niemcewicza 17:
ul. Poniecka 2 lok. 1
02-310 Warszawa

tel. +48 22 659 09 35

Magdalena Wodowska

kom. +48 519 031 167

m.wodowska@napollo.pl

Łukasz Guzewski

kom. +48 519 031 168

l.guzewski@napollo.pl


Lublin Sprzedaż mieszkań

wyślij zapytanie

Biuro Sprzedaży:
ul. Czesława Strzeszewskiego 15 m. 1
20-153 Lublin

Tel. +48 81 465 33 22

Rafał Gozdalski

kom. +48 519 03 11 57

r.gozdalski@napollo.pl